Demirpak Makine

Bizi 0506 615 8286 numaralarından arayabilirsiniz.

Servis ve Bakım

Müşterilerinizin taleplerine hızlı yanıt vermenizi sağlayan makinelerinizle ilgili sorun yaşadığınızda, geçen her dakika önem taşır. Demirpak Makine’nin tecrübeli teknisyenleri ve mühendisleri size yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Makineleriniz mesai saati dışı da dahil olmak üzere en ters zamanlarda size sorun çıkartabilir ve aradığınız desteğe ulaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Biz ihtiyacınız olduğu anda size yardım etmek üzere hazırız! 

Söz konusu paketleme makineleri olduğunda bir çok sorun uzaktan destek ile çözülebilecektir. Yerinde servise ihtiyaç duyulan bir sorun ile karşılaştığımızda, size hızlı destek olabilmek adına en kısa sürede servis randevusu oluşturabiliriz.

Yardıma İhtiyacınız Var mı?

  Hazırlıklı Olun!

  Makinelerinizdeki muhtemel sorunlar ortaya çıkmadan evvel tespit etmek ve gidermek için gerekli olan denetleyici ve önleyici bakım paketlerimizi deneyebilirsiniz. Farklı üretim kapasitesine sahip olan müşterilerimiz için hazırladığımız üç farklı önleyici bakım hizmetimiz mevcuttur. Hazırladığımız bakım paketleri ile 1 makine ya da 100 makine fark etmeksizin işletmenizi maksimum verimli hale getirmek için hazırız.

  Servis Paketi İçerikleri

  • Whatsapp/Facetime ile Destek
  • Operatör Eğitimi
  • Kritik Yedek Parça Temini
  • Bütüncül Makine Bakımı
  • Önleyici Makine Analizi
  • Öneri ve Yapılacaklar Raporu

  Önleyici Servis Paketlerimiz

  Temel Bakım Temel Bakım+ Full Bakım
  Yerinde Servis Hizmeti 1 Kez 2 Kez 3 Kez
  Düzenli Kontrol
  Değişmesi Gereken Parça Listeleri
  Telefon Desteği 30 Saat 45 Saat
  Önleyici Bakım Desteği
  Operatör Verimlilik Eğitimi
  Yedek Parça Analizi
  Kritik Yedek Parça Değişimi

  Servis Paketlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin