Demirpak Makine

Bizi 0506 615 8286 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Makinecilikte Yenilik ve Farklılık Anlayışımız Hakkında

Islak mendil makineleri ya da genel adıyla yatay dolum makineleri, üretildiği ilk günden bu yana tasarımlarında ufak tefek güncellemeler, yenilikler yapılmakla birlikte, temelde makinelerin çalışma biçimlerinde herhangi bir yenilik gerçekleşmediği gibi, geride kalmış üretim teknikleri sebebiyle; “yeni” diye alınan bir çok makine kısa bir operasyon süresinden sonra hantallaşmakta ya da operasyon unsurlarında problemlere neden oluyor.

Biz gelişmekte olan üretim teknolojilerini takip etmek ve kendimize uyarlamakla birlikte, alanında uzman firmalarla da sürekli iletişim halinde kalarak, yeni geliştirilen rulmanlar, yaylar, yataklar vb. tüm ürünleri takip ederek, tümünü temin ediyor ve makinelerimizde uygulama testlerini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimize sunuyoruz.

Bu anlayışımızın en bilinen örneği, kuyruksuz ıslak mendil makinesi olarak piyasaya sunduğumuz DP-1000S modelimizdir. DP1000-S hem daha küçük bir alanda çalışabilmekte hem de 2’li, 3’lü ve hatta 4’lü iç mendil katlama sistemlerini tek makinede kullanabilmesidir.

Demirpak Makine olarak geliştirdiğimiz kuyruksuz ıslak mendil makinesi; kapladığı alan, neredeyse tüm kağıt tipleri ile uyumlu çalışabilmesi ve tüm iç kağıt katlama tiplerini çalışabilmesi sebebiyle rakiplerinden ayrılmaktadır.

Kuyruksuz Islak Mendil Makinesi: Farkları Nedir?

  1. Ortalama bir ıslak mendil makinesi çalışabilmek için yaklaşık 6-9 metrekarelik bir alana ihtiyaç duyarken, geliştirdiğimiz ve kuyruk kısmını makinenin üzerine bindirdiğimiz makine 4 metrekarelik bir alanda stabil biçimde çalışabilmektedir.
  2. Bilinen tüm kağıt tipleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.
  3. 2’li, 3’lü ve hatta 4’lü iç kağıt katlama sistemlerini tek makinede ve makinede herhangi bir parça değişikliği yapmadan çalıştırabilmektedir.
  4. Benzerlerine kıyasla çok daha sessiz biçimde çalışmaktadır. Makinede bulunan kamlar üzerinde yaptığımız güncellemeler ve kullandığımız üretim metodları ile, makinenin daha sessiz çalışmasını sağladık.

Kuyruksuz Islak Mendil Makinesi Ürünümüzle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.