Demirpak Makine

Bizi 0535 589 6670 ya da 0506 615 8286 numaralarından arayabilirsiniz.

Islak Mendil Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayatımıza hijyenik bebek ürünleri ile giren ıslak mendiller, bugün günlük hayatın her alanında hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaçlarını gideren, vazgeçilmez bir ürün oldular. Kafe ve restoranlarda masaya oturur oturmaz menüden önce istediğimiz şey ıslak mendil haline geldi. Evde, arabada, makyaj yaparken, iş yerinde ve hatta ceplerimizde bile farklı amaçlara uygun olarak üretilmiş ıslak mendilleri mutlaka bulunduruyoruz.

Bir ıslak mendil üreticisi olarak ıslak mendil üretiminin her kriterine hakim olmalı ve ürünlerinizin kalitesini arttıracak ıslak mendil makinesi özellikleri üzerine yoğunlaşmalısınız. Örneğin, ıslak mendil paketlerinin içinde bulunan havlu kağıtların ıslaklığını koruyabilmek birincil önceliktir. Kaliteli bir üreticiden edindiğiniz ıslak mendil makinesi ürünlerinizin kalitesini belirleyen en önemli kriter olacaktır.

Islak Mendil Makinesi Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Kriter

1. Farklı Kağıtlar ile Çalışabilme

Islak Mendil sektörü içerisinde sayısız çeşitte farklı ambalaj kağıdı, boya, havlu kağıt (nonwoven) bulunmaktadır. Satın aldığınız makinenin üreteceğiniz ürünün hammaddeleriyle stabil ve verimli biçimde çalışacağından emin olmalısınız. Çünkü ambalaj ve paketleme makineleri “kağıt seçerler”. Doğru üreticiden alacağınız ambalaj makinesi ile tüm kağıtlarla paketleme yapabilir, üretim süreçlerinizdeki aksamaları ortadan kaldırabilirsiniz.

2. Kolay Kullanım Arayüzü

Satın alacağınız makinelerin kullanıcı arayüzleri (dokunmatik ekran) kolay okunabilir, kullanılabilir ve anlaşılabilir olmalı. Doğru bir üreticiden temin ettiğiniz ıslak mendil paketleme makinesi kolay anlaşılabilir ve kullanışlı bir ekrana sahip olacaktır ve makineyi kullanacak operatörlerinizin üretim süreçlerini daha verimli şekilde takip ederek, müdahalede bulunmasını kolaylaştıracaktır.

3. Dayanıklılık

Doğru üreticiden temin ettiğiniz ıslak mendil makinesi dayanıklı, sağlam ve yüksek hızlarda da size sorun çıkartmayacak şekilde üretilmiş olacaktır. Güvenilir üreticiler satın aldığınız makine için garanti süresi de verecekler ve bu süre içerisinde makinenin verimli bir şekilde çalışmasını temin edeceklerdir.

4. Düşük Bakım Maliyeti

Satın alacağınız paketleme makineleri yüksek kaliteli, sektörel standartlara uygun malzemelerle üretilmiş olmalıdır. Bu sayede, çalışırken kullanacağınız kimyasal ürünlere ve endüstriyel uygulamalara dayanıklı olacaktır.

5. Ek Özellikler

Katlama tipleri ve farklı katlama tiplerinde çalışabilirlik, çalışma hızı, ürün boyu aralığı, makinelerde kullanılan elektrik/elektronik aksam, kağıt gramaj aralıkları, makine ölçüleri, makinenin altyapı gereksinimleri vb. kriterleri ıslak mendil makinesi satın almadan önce göz önünde bulundurarak, istenilen kalitede ürün üretimini sağlamakla birlikte üretim maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz.

Sonuç Olarak: Biz Ne Sunuyoruz?

DP-1000S Tanıtım Videosu

Ürettiğimiz makineleri, olası tüm ambalaj ve havlu kağıtlarla çalışabilmesi için optimize ediyor ve üretim süreçlerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Bunun için müşterilerimizle dirsek temasını asla kaybetmiyor ve onlardan gelen geri bildirimleri üretim sürecimize dahil ediyoruz.

Bu amaçla DP-1000S’i ürettik. DP-1000S ve DP-1000K 2’li, 3’lü ve 4’lü katlamayı bir arada çalıştıran ilk ıslak mendil makinesi olma özelliğine sahiptir. Bununla birlikte, üretim sürecimizde uyguladığımız hassas teknikler ve parça işleme kabiliyetimiz sayesinde tüm makinelerimiz olağandan daha sessiz biçimde ve uzun ömürlü olarak çalışmaktadır.

Makinelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.